شركت تكنوپان كو با مسئوليت محدود به عنوان شرکت مادر، در سال 1350 (1971 میلادی) در تهران تأسيس شده و فعاليت خود را به عنوان يك شركت بازرگاني در زمينه صادرات و واردات انواع كالاهاي تجاري به خصوص صنعتي و شيميائي همچنين صادرات مواد غذائي متمركز نمود.

مدیران شرکت تکنوپان، در طی سال ها تلاش موفق خود در زمینه های مختلف کاری، تصمیم گرفتند که با تشکیل زیرمجموعه های تخصصی، چندین شرکت مستقل را تشکیل دهند.

و اكنون گروه شركتهای تكنوپان، با حفظ و گسترش زمینه های مختلف کاری خود به شرکت های زیرمجموعه زیر تقسیم شده است که در عین استقلال در زمینه های کاری خود، یک گروه منسجم تجاری را تشکیل می دهند.


زعفران

بهبود دهنده نان

کابینت آشپزخانه
بیش از سی سال است که این شرکت به طور تخصصی در زمینه صادرات مواد غذایی خصوصاً صادرات انواع زعفران به اقصی نقاط دنیا فعال بوده و همچنان نیز می باشد.

 توضیحات بیشتر... 

در سالهای اخیر این شرکت در راستای توسعه فعالیتهای خود، شاخه های کاری جدیدی را نیز آغاز کرده است که از آن جمله واردات و فروش بهبوددهنده های انواع نان و قنادی می باشد.

 توضیحات بیشتر... 

از دیگر شاخه های فعالیت این شرکت می توان به واردات، ساخت و فروش کابینتهای آشپزخانه، انواع کمدهای ساختمان، درب و دکوراسیون اداری می باشند.

  توضیحات بیشتر...